top of page
DIVADLO ,,JŮ A HELE"
po 12. 2.
|Česká Lípa 1
Děti z MŠ + ZŠ pojedou do České lípy do Jiráskova divadla. Představení je na téma ,,JŮ A HELE ". Prosíme , aby děti byly slušně oblečené.
Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

bottom of page
